Léňa a Bára zpívají o mateřství s Vojtou Dykem a Danem Bártou!

18.06.2013

Jedni z nejlepších českých zpěváků nazpívali společnou píseň se zpěvačkami z formace Materska.com! Stalo se tak u příležitosti Dnu otců, singl má název „Dneska hlídá chlap“ a Vojta Dyk a Dan Bárta se jejím prostřednictvím vyznávají z radostí i těžkostí role otců.

yellow
Bára a Léňa
Foto: Promo

Ojedinělý duet najdou fanoušci na albu Mateřská.com, které vydaly zpěvačky Bára Vaculíková a Léňa Yellow. Deska vyšla příznačně na Den dětí 1. června a obsahuje devět autorských skladeb plných nadsázky, sebeironie a životních pocitů novopečených matek.

Talentované skladatelky Bára Vaculíková a Léňa Yellow na nahrávce spolupracovaly s řadou hostů, včetně Dana Bárty a Vojty Dyka, kteří ve společné písni nabízejí “chlapský” pohled na mateřské povinnosti.Když Vojta Dyk nahrával svůj part ve studiu, byli s Tatianou Vilhelmovou v nejvyšším očekávání. Nazpívaný text o proměně obývacího pokoje ve fotbalové hřiště se mu tak stal opravdovou realitou jen o pár dní později. Dan Bárta coby ostřílený otec nazpíval do písně sloku o zakleté princezně.

Čtěte také

Singl „Dneska hlídá chlap“ se brzy dočká také obrazového zpracování a bude tak již pátým videoklipem z alba Mateřská.com. Bára Vaculíková a Léňa Yellow chystají také na podzim koncerty, na kterých bude album představeno naživo za účasti zapojených zpěváků a muzikantů.
 
Album Mateřská.com vzniklo díky veřejné sbírce Gaapa. Jedná se o první hudební projekt v ČR, který prostřednictvím crowdfundingu získal od fanoušků předem na vydání desky více než 200 tisíc korun.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Vojtěch Dyk, Dan Bárta

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, muzikantky, české muzikantky, Bára a Léňa Mateřská.com, Yellow Sisters foto, Yellow Sisters fotky, Yellow Sisters video, Yellow Sisters klip, Yellow Sisters videoklip, Yellow Sisters Mateřská.com, Bára a Léňa Yellow Sisters, Bára a Léňa klip, Bára a Léňa Laktační psychóza, Bára a Léňa Gangsta matka
TOPlist