Lejla Abbasová zmizela z Česka! Nemá ráda svátek sv. Valentýna?

14.02.2012

Moderátorka prchla před svátkem zamilovaných do zahraničí a vzala s sebou i dvouměsíčního syna! Lejla Abbasová (31) si tak osobně nepřevezme všechny ty "klásné dárešky" od sých fanoušků a svého milence!

Lejla Abbasová
Zdroj: ShowBiz.cz

Lejla Abbasová (31), jejíž soukromý život je od jisté doby tiskem ostře sledován, zmizela do Španělska i s dvouměsíčním synem. Česká média jsou tak v šoku z toho, že moderátorka oslaví své narozeniny, které připadají na svatého Valentýna, bez partnera Michaela Kocába. To je tedy překvapení, přátelé! Vždyt si od něj taky potřebuje odpočinout!

Čtěte také

Novopečená matka odletěla s několika přítelkyněmi na výlet do Barcelony, takže to nevypadá na žádnou emigraci, ale takové lehčí odfrknutí od každodenního shonu. Lejla Abbasová má navíc jistotu, že tak daleko za ní čeští paparazzi fotografové nepojedou.

Krásná moderátorka ovšem vedle toho, že neslaví obludně kýčovitý svátek s partnerem překvapila také tím, že na výlet vzala i svého teprve dvouměsíčního syna. Podle pediatrů je totiž cesta letadlem pro takhle malé děti značně riziková. Co na to říct? Snad Lejla Abbasová ví, co dělá a snad na ni Michael Kocáb (57) nezavolá sociálku!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Lejla Abbasová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, Politici, čeští politici, hudebníci, čeští hudebníci, milenci, lejla abbasová fotky, ministr vlády, ministr pro lidská práva, Lejla Abbasová sexy, Lejla Abbasová dítě, Lejla Abbasová foto, Lejla Abbasová potomek, Lejla Abbasová moderování, Lejla Abbasová milenec, Lejla Abbasová partner, Lejla Abbasová přítel, Lejla Abbasová útěk do zahraničí, Lejla Abbasová strach, Lejla Abbasová narozeniny, Lejla Abbasová Valentýn
TOPlist