Legendární Magda Vášáryová bude babičkou!

27.05.2011

Slovenská herečka a politička Magda Vášáryová (62) se na podzim stane babičkou! Její starší dcera Hana, která je ve čtvrtém měsíci těhotenství, čeká dítě s přítelem Andrejem.


Magda Vašáryová
Foto: magdavasaryova.sk

Magda Vášáryová (62), která se proslavila jako Marketa Lazarová nebo jako Maryška ve filmu Postřižiny, se konečně dočkala a bude z ní babička. Bývalá herečka, která svou kariéru pověsila na hřebík po sametové revoluci, má s hercem Milanem Lasicou (71) dvě dcery.

Nejstarší dcera Hana (30), která pracuje jako personální manažerka a věnuje se psaní, chodí se svým přítelem sice teprve rok, ale ani kvůli dítěti se vdávat nehodlá. Mladší dcera Žofie (29) je podnikatelkou v oblasti turismu.

Čtěte také


Magda Vašáryová, která je sestrou herečky Emílie Vášáryové (69), natočila svůj poslední film v roce 1990. Pak vstoupila do diplomatických služeb a byla velvyslankyní v Rakousku a v Polsku. V roce 1999 neúspěšně kandidovala na úřad slovenského prezidenta a od roku 2006 je poslankyní Národní rady SR.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Milan Lasica, Magda Vášáryová, Emília Vášáryová

Filmy:
Postřižiny, Marketa Lazarová

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, slovenské celebrity, herci, političky, slovenští herci, slovenské herečky, herečky video, Magda Vášáryová video, Magda Vášáryová prsa, Magda Vášáryová ňadra, Magda Vášáryová foto, Magda Vášáryová photo, Magda Vašáryová babička, Magda Vašáryová vnouče, Magda Vašáryová dítě, Magda Vašáryová manžel, Magda Vašáryová rodina, Magda Vašáryová husband, Magda Vašáryová baby, slovenské političky, dcera Hana, dcera Žofie
TOPlist