Lechtivé fotky americké zpěvačky Kelis

21.09.2010

Kelis se umí pořádně odvázat při zpěvu, ale erotika a provokování jí také není cizí.

Americká R&B zpěvačka a textařka Kelis Jones se narodila v roce 1979 v New Yorku. Během své pěvecké kariéry už dokázala vyhrát několik hudebních ocenění, dvakrát byla v minulosti nominována na známé ocenění Grammy. Spolupracovala také s velmi zvučnými hudebními skupinami a osobnostmi, např. s Britney Spears, U2 nebo Mobym.

Kelis se pohybuje na hudební scéně od roku 1998 a zatím vydala celkem šest alb, z nichž v jednom případě se jedná o tzv. greatest hits album neboli "bestofku" (výběr nejlepších písní). Výrazně však na sebe upozornila svým zatím posledním albem, které má název Flesh Tone. Na této desce totiž spolu s Kelis spolupracoval i např. David Guetta, Jean Baptiste nebo Benny Benassi. Rukopis těchto známých hudebních tvůrců je na jednotlivých písních velice zřejmý. Právě z tohoto alba pochází i hit "Acapella", který se objevil ve spoustě hitparádách po celém světě.

Kelis si také však ve svém životě prošla i temnými obdobími. V roce 2007 jí hrozilo vězení, když zřejmě v silně podnapilém stavu použila sprosté nadávky na místní floridské policisty. Ti jí obvinili z výtržnictví a kladení odporu při zatýkání. Nakonec však byla Kelis zbavena všech obvinění. V poslední době se ale na internetu objevily i její nahé fotky.

Jak vypadá zpěvačka Kelis se můžete podívat v následující galerii.
Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kelis

Kategorie:
Celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, americké celebrity, americké zpěvačky, textařky, Kelis Jones, Kelis videoklipy, Kelis bio, Kelis fotky, Kelis nahé fotky, Kelis sexy fotky, Kelis erotické fotky, Kelis nude pics, Kelis sexy pics, Kelis nude
TOPlist