Lásky čas aneb Co kdyby se dalo žít nanečisto!

05.11.2013

Britský scenárista a režisér Richard Curtis přichází do kin s novou romantickou komedií, která vás pohladí po duši! V hlavních rolích filmu Lásky čas, který je už jeho třetím celovečerním snímkem, se objeví sympatická dvojka Domhnall Gleeson a Rachel McAdams.

lasky
Foto: CinemArt

Tim je naprosto obyčejný nesmělý jednadvacetiletý Brit, který má starostlivou matku, potrhlou sestru, úžasného otce a žádnou holku. To se má brzy změnit, jelikož Tim právě dozrál do věku, kdy mu tatínek prozradí rodové tajemství. Všichni mužští členové tohoto rodu totiž mohou tak trochu cestovat v čase.

Tim se okamžitě rozhodne využít téhle dovednosti k tomu nejdůležitějšímu, co člověk jeho věku potřebuje, tedy k holce. Ta Timova se jmenuje Mary a jejich vztah je dokonalý, protože všechny nedokonalosti Tim pokaždé napraví. Ovšem ani s takovou schopností nemůžete život obehrávat donekonečna ...

Britský scenárista a režisér Richard Curtis (57), který byl v roce 1995 nominován na Oscara za scénář ke komedii Čtyři svatby a jeden pohřeb, patří v současné době mezi světovou scenáristickou špičku (Notting Hill, Deník Bridget Jones, Čtyři svatby a jeden pohřeb, Válečný kůň).

Jako režisér pak stojí za komediálne laděnými snímky Láska nebeská (2003) a Piráti na vlnách (2009), které dnes mají status takřka kutovních děl.

Britský tvůrce ve svém třetím celovečerním snímku stvořil opět nezapomenutelný kousek, který pod roškou fantasy námětu skrývá docela obyčejnou inteligentní komedii podpořenou skvělými hereckými výkony. Takových filmů je v našich kinech pomálu!

Britská komedie Lásky čas/About Time má v českých kinech premiéru 7. listopadu 2013.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tom Hollander, Lindsay Duncan, Catherine Steadman, Richard Curtis, Bill Nighy, Rachel McAdams, Domhnall Gleeson

Filmy:
Lásky čas

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, zahraniční filmy, britské herečky, zahraniční režiséři, režiséři, britští režiséři, britské filmy, britští herci, evropské filmy, britské komedie, Richard Curtis film, Richard Curtis režie, Richard Curtis Lásky čas, Richard Curtis About Time
TOPlist