Lance Bass z kapely ‘N Sync si chce vzít svého přítele!

03.09.2013

Americký zpěvák a producent se rozhodl, že po roce a půl vleze do chomoutu! Lance Bass, který se proslavil díky zpívání a tancování v chlapecké skupině ‘N Sync, přišel na to, že jeho současný milenec Michael Turchin je ten pravý!

Lance Bass
Zdroj: Profimedia.cz

Lance Bass (34), který svou odlišnou sexuální orientaci přiznal v červenci 2006, nyní oznámil své zasnoubení a myslí to s homosexuální svatbou zcela vážně. Zpěvák již požádal svého přítele "o ruku" a na ruku mu prý navlékl prsten s černým diamantem.

Michael Turchin, s nímž Lance Bass chodí od jara 2012, je začínající model a herec, který si střihl menší role už ve čtyřech filmech. Kluci už teď čekají jen na souhlas Michaelových rodičů!

Kamarádi z kapely ‘N Sync, která se před časem dala dohromady kvůli vystoupení na MTV Video Music Awards, budou také nadšeni a jistě rádi půjdou svému kolegovi za družičky!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lance Bass

Interpreti:
*NSYNC

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěváci, američtí zpěváci, Lance Bass foto, Lance Bass fotky, Lance Bass zásnuby, Lance Bass zasnoubení, Lance Bass přítel, Lance Bass milenec, Lance Bass partner, Lance Bass snoubenec, Lance Bass hudba, Lance Bass video, Lance Bass 'N Sync, Lance Bass gay, Lance Bass homosexualita
TOPlist