Lady Gaga není v Asii vítána! Křesťané proti ní demonstrují!

21.05.2012

Americká popová hvězda si musí zvykat, že je holt prorokem jenom doma v Americe! Lady Gaga (26) totiž naštvala po islamistech v Indonésii navíc ještě křesťany na Flipínách, takže už jí zbývá urazit buddhisty v Barmě a bude vymalováno!

lady
Lady GaGa zdraví všechny bohabojné křesťany!
Foto: HBO

Ale ať si kdo chce, co chce říká, stejně je americká zpěvačka osobností světového formátu! Tak proč by se jinak kvůli ní sešly o víkendu ve filipínské Manile stovky křesťanských aktivistů, aby protestovaly proti jejímu příjezdu a žádaly zrušení koncertu?

Lady GaGa (26) totiž podle vůbec křesťanských aktivistů šíří "překroucené názory na Ježíše Krista", což je prý pro ně urážkou. Že by si zpěvačka pustila hubu na špacír a pronesla něco v tom smyslu, že syn tesaře, který se naučí různým trikům a neudělá kariéru v show-byznysu, se může jít klouzat?

Koncert v Manile byl přitom původně schválen úřady, ale starosta dotčené městské části producenty hned upozornil, že na vystoupení a události jako celku "nesmí dojít k vystavování nahoty" nebo k nějaké jiné oplzlosti, která by porušovala morálku a dobré mravy. Tak co kdybychom ji třeba upálili jako čarodějnici?

Čtěte také

Křesťané vůbec nemohou Lady Gaga přijít na jméno - už před pár dny si stěžovali na její koncert v Jižní Koreji. Minulý týden zase pod tlakem muslimských radikálů zakázali koncert kontroverzní zpěvačky v indonéské Jakartě a označili ji za satanistku. 

Lady GaGa se tak vlastně podařil husarský kousek - podařilo se jí sjednotit muslimy i křesťany! No, třeba by mohla působit jako ekumenická poradkyně v OSN!

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Lady GaGa

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Lady Gaga video, youtube video, Lady Gaga videoklip, Lady Gaga fotky, youtube com, populární zpěvačky, Lady Gaga foto, Lady Gaga zrušení koncertu, Lady Gaga islám, Lady Gaga satanistka, Lady Gaga Jakarta, Lady Gaga Indonésie, Lady Gaga islamisté, Lady Gaga satanismus, Lady Gaga Filipíny, Lada Gaga Manila, Lady GaGa křesťané
TOPlist