Lady Gaga jako nový Freddie Mercury: Bude zpívat s kapelou Queen?

17.10.2011

Zpěvačka Lady Gaga (25) by se mohla stát náhradou za zesnulého zpěváka kapely Queen! Americká popová hvězda se podle zahraničních médií, které citují kytaristu Briana Maye, "možná" spojí se zbytkem slavné skupiny.

Lady Gaga (25) a kytarista Queen Brian May (64) spolu v minulosti pracovali na singlu You & I a během práce si prý natolik padli do oka, že ji hudebník prý oslovil, aby se stala jejich zpěvačkou. Je však otázkou, zda byla tato nabídka učiněna v žertu či zda kapela opravdu počítá s americkou divou do svého turné ... 

Slavný kytatista se ale také nechal slyšet, že kapela Queen (které chybí zpěvák už dvacet let!) by mohla v budoucnu uspořádat sérii duetů s různými zpěváky, která by mohla být pojata jako televizní show. A Lady Gaga obsazuje v pomyslném žebříčku potencionálních hvězd první místo, protože je prý velmi "tvořivá"!

A teď si představte místo Freddieho Lady Gagu ...

Freddie Mercury (1946-1991), který je považován za jednoho z nejvýznamnějších rockových zpěváků v historii, byl proslulý svým specifickým vystupováním a bizarními převleky. Jeho smrt v listopadu 1991 byla zapříčiněna nemocí AIDS, přičemž veřejně se ke své chorobě přiznal jen den před svým skonem.

Freddie Mercury
Zdroj: wikipedia.org

Lady Gaga, mezi jejíž hudební vzory patří nejen David Bowie, ale také právě Freddie Mercury, je sice mladá a schází jí typický černý knírek, ale co se týče šílených kostýmů, byla by opravdu plnohodnotnou náhradou. Americká zpěvačka se navíc v poslední době neustále převléká za muže, což by ji mohlo vynést sympatie i u ostatních členů kapely ... Nechme se překvapit!

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Freddie Mercury, Lady GaGa

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, youtube video, Lady Gaga sexy, Lady Gaga fotky, youtube com, populární zpěvačky, Lady Gaga role, Lady Gaga herectví, Lady Gaga foto, Lady Gaga kapela, Brian May, Lady Gaga angažmá, Lady Gaga kapela Queen, Lady Gaga Queen, Freddie Mercury foto
TOPlist