Ládovi Hruškovi kvůli stížnostem o dovolené prý vyhrožují

18.07.2017

Ladislav Hruška (38) je na dovolené v Tunisku, která začala poněkud hororově, Láďa si ale nenechal nic líbit a o všem napsal. A teď mu prý vyhrožují!

Ladislav Hruška
Zdroj: Instagram
 

Hotel prý měl být all inclusive, ale na snídani je pouze pár koleček salámu, večer se nepodává alkohol, výtah je v hrozném stavu... Láďa o všem napsal a dokonce zveřejnil jméno cestovky, se kterou vyjel a výsledek? "Mám takový dojem, že se mě někdo snaží zastrašovat a vydírat mimo jiné přes producenta mého pořadu," svěřil se Láďa.

Na dovolené je z bývalým reportérem z Primy Jiřím Fröhlichem, nyní mluvčím České obchodní inspekce, který uvedl: "Užívali bychom si dovolenou, kdybychom neměli pocit, že nám začínají vyhrožovat. Láďa Hruška musel ráno přerušit snídani, protože mu údajně volal ředitel předešlého hotelu kvůli tomu, co dal na FB. Můžu vám říct, že se mi to vůbec nelíbí!! A skutečně mě nechtěli pustit z hotelu a schovali mi kufr na recepci a obestoupili mě kvůli fotce švába v mobilu z hotelu - kufr výměnou za smazání fotek z hotelu v mobilu, který mi prohlížela ostraha hotelu, kde to jsme?"

Naštěstí se oba přesunuli do jiného hotelu, kde je prý všechno v pořádku...

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ladislav Hruška

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
celebrity dovolená, Ladislav Hruška foto, Ladislav Hruška fotky, celebrity dovolená horor, dovolená horor, ladislav hruška dovolená, ladislav hruška tunisko, ladislav hruška hotel, ladislav hruška all inclusive
TOPlist