Láďa Hruška se vrací s kuchařkou a také v televizi bude kutit!

04.09.2015

Reportér a televizní hvězda Láďa Hruška se opět vrací na naše obrazovky, po prázdninách ho uvidíme v televizním pořadu Vychytávky, který startuje tuto neděli. Ještě před tím stihl pokřtít svou novou kuchařku.

Foto: Showbiz.cz / Archiv (2x)

Kuchařka má jasný název „Láďa Hruška se vrací“ a obsahuje desítky receptů, jak jsou na to jeho fanoušci zvyklí. Láďa sám prý doma příliš nevaří, ale zavařil si hodně při přípravě kuchařky. Když přijede domů, navaří mu maminka.

V novém pořadu se Láďa převede jako kutil, kterému prý není zatěžko si doma provést nejrůznější opravy, ovšem na ty komplikovanější raději přivolá odborníky. K péči o dům a zahradu má ovšem blízko, právě v den křtu jeho tatínek sklízel brambory a Láďa nám řekl, že by mu nejraději pomohl! 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ladislav Hruška

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
vaření, moderátoři, čeští moderátoři, Ladislav Hruška foto, kuchařky, Láďa Hruška vaření, recepty, Láďa Hruška kuchařka, knihy o vaření, Ladislav Hruška kuchařka, Ladislav Hruška fotografie, Ladislav Hruška recepty, Ladislav Hruška kuchařky, nové kuchařky, kuchařky celebrit, Láďa Hruška se vrací
TOPlist