Láďa Hruška opět zasahuje! Toastové suši předčilo veškeré očekávání!

16.09.2014

Láďa Hruška je přesně tou osobou, která rozděluje veřejné mínění na dvě části. Jedni Láďu a jeho kuchařskou show milují a vaří podle ní s radostí, druzí pak Láďu posílají do pekel a jeho vaření se vysmívají. Těžko říci, která část je početnější. Nicméně svým posledním receptem na sushi z toastového chleba skupinu, která si z něj utahuje, opět pobavil.

Ladislav Hruška
Zdroj: TV Nova

Máte rádi sushi? Tento japonský pokrm, který se sestává z rýže připravené v octu, doplněné o ryby, kaviár, mořské plody, nebo třeba zeleninu, si u nás našel jistě hodně příznivců.

Jedná se o pochoutku poměrně drahou, takže byste návod od Ládi, který si libuje v co nejlevnějších pokrmech, asi nečekali. Přesto se však i na sushi dokázal Láďa vyřádit, vyrábí ho totiž z toastového chleba!

Speciální rýže, rýžový ocet, čerstvá ryba a mořská řasa? Ty k výrobě sushi podle Ládi nepotřebujete! Stačí vám toastový chleba, který rozválíte na placičku, nacpete do něj třeba nutelu a zase srolujete! Jak snadné! A Japonci jistě pláčou, že na něco tak jednoduchého nepřišli sami…

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ladislav Hruška

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
čeští moderátoři, TV Nova, moderátoři TV Nova, kulinářské pořady, pořady o vaření, Láďa Hruška foto, Láďa Hruška fotky, Láďa Hruška vaření, Láďa Hruška youtube, Láďa Hruška toustové sushi, Láďa Hruška vaření video, Láďa Hruška videa, Láďa Hruška pořad, Láďa Hruška sushi, Láďa Hruška vaří
TOPlist