Láďa Hruška bojuje s Kluky v akci! Kdo je lepší kuchař?

14.10.2014

Láďa Hruška se stal po pár měsících kuchařskou celebritou, a to i když skuteční kuchaři při jeho jméně dostávají osypky. Nedávno se pustil do pře s jiným televizním kuchařem, polovinou dua Kluci v akci Filipem Sajlerem.

Ladislav Hruška
Zdroj: Facebook / Láďa Hruška

Ten poskytl Lidovkám rozhovor o vaření, čerstvých surovinách a své nové restauraci. V poslední otázce byl pouze dotázán, zda mu přijde správné, aby diváky učil vařit právě Láďa Hruška: „Je to šílené. Myslím si, že to není správné, protože to nemá s vařením či gastronomií nic společného, nazval bych to takovým gastronomickým kutilstvím,“ a dodal, že některé Láďovy recepty jsou dokonce zdraví nebezpečné. A to se Láďovi nelíbilo!

„Kdo je pan Sajtler a proč si dělá PR na mém jménu?“ ptá se Láďa a je dost zvláštní, že nezná svou nejbližší „konkurenci“. Dále se pak táže, proč by měl chodit do Filipovy restaurace v jistém nákupním centru, když je dole hypermarket, kde si prý  muže nakoupit levně a chutně… A pokračuje dále: „Pokud to Filipe vidíš jinak, můžeme pokecat. Ve čtvrtek mám na Arkádách od 17:00 autogramiádu…“ Tak uvidíme, dojde ke konfrontaci?

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ladislav Hruška

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští moderátoři, TV Nova, moderátoři TV Nova, kulinářské pořady, pořady o vaření, Láďa Hruška foto, Láďa Hruška fotky, Láďa Hruška vaření, Láďa Hruška youtube, Láďa Hruška toustové sushi, Láďa Hruška vaření video, Láďa Hruška videa, Láďa Hruška pořad, Láďa Hruška sushi, Láďa Hruška vaří
TOPlist