Láďa Hruška a Zdeněk Pohlreich zakopali válečnou sekyru!

09.08.2015

Jak jsme vás již informovali, Láďa Hruška (36) se vrací na Primu, kde před několika lety jako řadový reportér začínal. Nedávno se potkal s jinou hvězdou televize Prima, kuchařem a podnikatelem Zdeňkem Pohlreichem (58), který se tuhle na jeho adresu nevyjádřil příliš dobře. Přesto se oba vyfotili a vypadá to, že zakopali válečnou sekyru.

Zdeněk Pohlreich
Zdroj: Facebook

K jejich „při“ došlo vlastně náhodou. Zdeněk Pohlreich přednášel před studentky, když se jej jeden z nich zeptal na Láďu, který tehdy uváděl děsivý pořad Levně a chutně, kde se vařila jídla, ze kterých musely Zdeňkovi vstávat vlasy hrůzou. Zdeněk následně prohlásil, že je Hruška debil, jeden ze studentů vše nahrál a umístil na internet, odkud se začalo video okamžitě šířit.

Kdo mohl tušit, že Láďa lukrativní flek na Nově opustí a že se během pár měsíců stanou koni jedné stáje? Leč mediální rybníček v Česku je opravdu malý, takže by bylo krátkozraké se zde nějak urážet a nevražit na někoho, protože nikdy nevíte, kdy se s ním potkáte třeba na společné práci… A tak je jistě dobře, že jsou oba pánové profesionálové, kteří se umí tolerovat, což snad právě společná fotka dokazuje. 

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Zdeněk Pohlreich, Ladislav Hruška

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
vaření, čeští kuchaři, prima, FTV Prima, Zdeněk Pohlreich vaření, Zdeněk Pohlreich foto, Zdeněk Pohlreich hádky, vaření pořady, Láďa Hruška foto, Láďa Hruška pořad, Zdeněk Pohlreich Prima, Láďa Hruška fotografie, Láďa Hruška online, Láďa Hruška pořady, Láďa Hruška novinky, Láďa Hruška vaření Prima, Zdeněk Pohlreich novinky, Zdeněk Pohlreich fotografe
TOPlist