Lacho a Puskailer byli na castingu do muzikálu

24.01.2010

Neúspěšní finalisté SuperStar se snaží dostat do muzikálu. Denis Lacho (16) a Thomas Puskailer (28) se objevili na castingu do připravovaného muzikálu Boyban.

20_12_09_Superfinale_SuperStar_09_20

Mládenci asi shánějí práci, nebo chtějí ze své slávy vytřískat co se dá, než zase zapadnou, a tak se už pár měsíců po svém vyřazení objevili na castingu do připravovaného muzikálu Boyband v bratislavském divadle. Byl tu nejenom Thomas Puskailer, Slovák žijící v zahraničí, ale také mladičký Denis Lacho!

20_12_09_Superfinale_SuperStar_09_40

Podle slovenských médií byl Thomas na casting pozván, zatímco Denis přišel zkusit štěstí sám. Oba však jsou přes účast v Superstar trochu outsideři, protože Thomas, který má v Anglii snoubenku, má velmi slabou znalost slovenštinu a Denis zase neumí tancovat.

Sice se oba dostali do závěrečného kola výběrového řízení, ale účast v Česko Slovenské Superstar jim automaticky nezajišťuje úspěch!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Thomas Puskailer, Denis Lacho

Filmy:
Superstar, Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěváci, slovenské celebrity, muzikál, československá superstar, slovenští zpěváci, finalisté, Denis Lacho foto, Thomas Puskailer foto, neúspěšní finalisté
TOPlist