Kylie Minogue je v Praze! A vypadá jako holčička!

21.10.2014

Zpěvačku Kylie Minogue (46) čeká už druhý koncert v České republice. Kylie je skutečná hrdinka, která se nezalekla ani obávané dálnice D1 a z Bratislavy do Prahy přijela autobusem!

Kylie Minogue
Zdroj: Profimedia.cz

Na tvář Kylie byla jasně vidět únava, ale zpěvačka byla přesto přesně tak milá, jako ji známe i z minulého vystoupení. Neváhala se podepisovat svým fanouškům, i když by se asi nejradši viděla už v posteli, kde by odpočívala před dnešním koncertem v O2 Aréně.

Kylie dorazila v džínách a kožichu, na hlavě měla naraženou dnes tak módní „homeless“ čepici. Ačkoliv je jí už pěkných pár let přes čtyřicítku, působila jako holčička. Diváci, kteří se ale večer vypraví na koncert, uvidí úplně jinou Kylie.

Jak jsme totiž mohli vidět na záběrech ze zastávek jejího Kiss Me Once turné, Kylie je pěkně sexy, dráždivá v rudých šatech, když se na pódiu povaluje na pohovce ve tvaru rudých rtů…

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kylie Minogue

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
koncerty, sexy zpěvačky, krásné zpěvačky, australské zpěvačky, australské celebrity, zpěvačky sexy fotky, zpěvačky sexy foto, Kylie Minogue foto, Kylie Minogue sexy foto, Kylie Minogue sexy fotky, Kylie Minogue sexy, Kylie Minogue Praha, Kylie Minogue O2 Arena, Kylie Minogue turné, kylie minogue kiss me once, koncerty Praha, Kylie Minogue online, koncerty v Čechách, Kylie Minogue fotografie, Kylie Minogue Praha koncert, Kylie Minogue styl, Kylie Minogue D1, Kiss Me Once turné, slavné australské zpěvačky, koncerty v Praze, pražské koncerty, koncerty Česko
TOPlist