Kvůli 'mekáči' se projedla ke sto osmdesáti kilům, dnes váží třetinu

25.08.2017

Dnes devětadvacetiletá Ellena Goodall se projedla až ke 184 kilům, takže se musela vážit na průmyslové. Nyní váží kolem 69 kilo a účastní se soutěže Železný muž. 

Zdroj: Instagram

Ellena jedla třikrát denně, pokaždé jídlo z fastfoodu, z KFC, nebo McDonalda, podle jejích slov měla na tomhle jídle doslova závislost. Vždy si dávala ještě hranolky navíc. Dopracovala se k 184 kilům a její lékař jí sdělil, že pokud nezatáhne za ruční brzdu, nedožije se 40. narozenin.

Ellena se nakonec rozhodla pro operaci, bypass žaludku. Tehdy se žaludek zmenší tak, že je po jedné lžíci zcela plný, takže dotyčný přijímá jen velmi málo jídla a hubne. Ellena zhubla na 69 kilogramů, začala sportovat, zalíbil se jí triatlon. Změnila si také délku a barvu vlasů, chtěla být zkrátka zcela nová. "Všechno je možné!" tvrdí nyní Ellena, která říká, že se lidé nemají vymlouvat a mají začít makat. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
hubnutí, operace žaludku, kuriozity, extrémní hubnutí, baculky, extrémní proměny, gastric sleave, by pass žaludku, drastické hubnutí, Železný muž, soutěž Želežný muž
TOPlist