Kultovní seriál Červený trpaslík slaví třicet let, jak se změnili hlavní protagonisté?

27.06.2017

Před třiceti lety se začal natáčet kultovní seriál Červený trpaslík, který se natáčí s většími či menšími přestávkami až dodnes. 

Craig Charles
Zdroj: Instagram
 

Dave Lister, poslední žijící člověk, hologram Rimmer, Kocour napůl kočka a napůl člověk, robot Kriton, umělá inteligence Holly a Kristina Kotchanská, obživlá důstojnice z lodi Červený trpaslík jsou hlavními hrdiny populárního seriálu, který si naprosto otevřeně utahuje ze všech děl o vesmíru a budoucnosti, jako například Star Trek. 

Zdroj: Instagram

Jeho humor je naprosto nakažlivý a působí výbuchy smíchu. Každý z protagonistů má nějakou pro něj typickou vlastnost, kterou je charakteristický, například Rimmer je neuvěřitelně slabošský a bázlivý, Kocour vychloubačný, Kriton se neuvěřitelně sebeobětuje... Dohromady vytváří geniální mix povah, který prostě funguje... V současné době se chystá jedenáctá řada a je to moc dobře! 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Craig Charles

Kategorie:
Televize, Zahraniční celebrity,

Tagy:
červený trpaslík fotky, červený trpaslík video, Červený trpaslík desátá série, Červený trpaslík návrat, Červený trpaslík natáčení, Červený trpaslík online, Červený trpaslík herci, Červený trpaslík díly, Červený trpaslík hlášky
TOPlist