Kryštofa Hádek se stal tatínkem!

15.08.2014

Kryštofa Hádek (32) neplní stránky bulváru právě často. Skandály se na něj zatím neprovalily prakticky žádné, až nyní se o něm píše, a to v souvislosti se šťastnou událostí. Stal se totiž tatínkem!

Kryštof Hádek
Zdroj: Facebook

Kryštofa Hádka jsme viděli naposledy v kriminálním seriálu Clona. Nezapomenutelný je jeho výkon ve filmu Bobule, kde se také dal dohromady s kráskou Terezou Voříškovou (24), se kterou také chvíli chodil. Rozešli se však před několika lety.

A roztomilý herec, který je idolem mnoha žen a dívek nezahálel a se svou přítelkyní si pořídili syna. Kryštof se podělil o své pocity na Facebooku, kde dal každému najevo, jak moc je nadšený. Takže se i my připojujeme s gratulacemi a ať roste.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kryštof Hádek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české celebrity fotky, čeští herci, Kryštof Hádek role, Kryštof Hádek foto, české celebrity zprávy, Kryštofa Hádek, Kryštofa Hádek foto, Kryštofa Hádek facebook, Kryštofa Hádek fotky, Kryštof Hádek, Kryštof Hádek syn, Kryštof Hádek Bobule, Kryštof Hádek Clona, Kryštof Hádek filmy, Kryštof Hádek rodina, Kryštof Hádek dítě, Kryštof Hádek přítelkyně
TOPlist