Kryštof Hádek bude kralovat nedělnímu večeru na TV Nova!

30.09.2011

Kryštof Hádek (29) na pár hodin ovládne televizní časoprostor! Mladý herec dostal hlavní roli ve čtvrté epizodě cyklu Soukromé pasti 2, nazvané V síti a také v následujícím celovečerním filmu – úspěšné letní komedii Bobule.

pasti
Foto: TV Nova

 

Kryštof Hádek (29) ztvární v dalším díle seriálu Soukromé pasti, který režíroval scenárista a režisér Jan Prušinovský, hlavní postavu počítačového odborníka Jakuba. V dalších rolích uvidíme Pavlu Nečetovou, Jaroslava Plesla, Hanu Maciuchovou, Jiřího Vyorálka, Pavlínu Štorkovou a další.

Plachý introvert a ajťák Jakub má rád kolegyni z práce, telefonistku Adélu, ale mluví k ní, jen když si nahrává svůj videodeník. Na víc si netroufne a bojí se jí oslovit. Jeho kamarád a spolubydlící Renda je jeho pravý opak a každou chvíli si do jejich bytu přivede jinou holku.

pasti
Foto: TV Nova

 

Jakub nakonec udělá jednu věc - přihlásí se do jejího profilu na Facebooku jako její nejlepší kamarádka Viola a dá jí tip na bydlení, které Adéla shání. Tak se Adéla ocitne u Jakuba a Rendy v bytě, aniž tuší, že ji tam nasměroval Jakub. Netuší však, jak moc ji Jakub miluje a že je schopen použít všechny zbraně, které mu při jeho hackerských schopnostech dává internet. Virtuální platonická hra se změní ve skutečný horor ...

Komu by nestačil Kryštof Hádek jako šílený ajťák, můžeme se po skončení seriálového dílu podívat na diváky úspěšnou letní komedii scenáristy a režiséra Tomáše Bařiny z roku 2009 Bobule. Jen aby nebylo v neděli večer moc "přehádkováno"!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kryštof Hádek

Filmy:
Soukromé pasti, Bobule

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, TV Nova, české seriály, televizní seriály, Kryštof Hádek role, Kryštof Hádek foto, Kryštof Hádek seriál, Kryštof Hádek soukromé pasti, Kryštof Hádek nova, Kryštof Hádek fotky
TOPlist