Kryštof Hádek a Vica Kerekes se sejdou v krimiseriálu Clona!

26.06.2013

Česká televize začala minulý týden natáčet sedmidílnou sérii režiséra Tomáše Řehořka a scénáristy Marka Epsteina! V hlavních rolích původního detektivního seriálu Clona si zahrají držitel Českého lva Kryštof Hádek a slovenská sexbomba Eva Vica Kerekes.

hadek
Kryštof Hádek a Eva Vica Kerekes

Foto: Česká televize

Clona má být moderní detektivka, kde akce a profesionální týmová spolupráce převažují nad deduktivním způsobem pátrání, přičemž hlavní důraz je kladen na osobní vývoj ústřední figury a její vztahy s ostatními členy týmu.

Podle tvůrůc se tedy nejedná o profesní kriminálku, ale spíše o příběh mladého muže, který se řízením osudu ocitl v nesprávný čas na nesprávném místě.

hadek
Kryštof Hádek, Tomáš Řehořek a David Novotný
Foto: Česká televize

Sedmidílný kriminální seriál Clona je příběhem, v jehož středu stojí postava mladého policejního kameramana Romana (Kryštof Hádek). Ten svou práci, kterou mu dohodil jeho otec, vnímá jako jednoroční výplň, kterou je nucen absolvovat po neúspěšných přijímacích zkouškách na vysokou školu.

Při jedné z prvních akcí se však situace fatálně zvrtne a banálně vyhlížející výjezd se změní v tragédii, při níž pod koly ujíždějícího automobilu umírá Romanův otec. Touha vyřešit otcovu vraždu, napínavá policejní vyšetřování a Romanův vztah k Lence (Vica Kerekeš) i vlastní matce jsou leitmotivy celého seriálu.

hadek
Kryštof Hádek, Eva Vica Kerekes a Rostislav Novák
Foto: Česká televize

Režie se chopí mladý režisér Tomáš Řehořek, tvůrce celovečerních filmů Proměny, Piko, Czech Made Man a Signál. Scénář k seriálu napsal držitel Českého lva za scénář k dramatu Ve stínu Marek Epstein.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tomáš Řehořek, Kryštof Hádek, Marek Epstein, Éva Vica Kerekes

Filmy:
Clona

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, herečky, české herečky, herci, Česká Televize, čeští herci, čeští režiséři, režiséři, české seriály, televizní seriály, Tomáš Řehořek režie, české celebriy, krimiseriály, české krimiseriály, Clona foto, Clona fotky, Clona Česká televize, Clona televizní cyklus, Clona video, Clona ukázka, Clona seriál, Tomáš Řehořek Clona, Tomáš Řehořek seriál, Tomáš Řehořek natáčení, Marek Epstein seriál, Marek Epstein scénář, Marek Epstein Clona
TOPlist