Kristen Stewart sklízí plody nevěry: Manželka jejího milence požádala o rozvod!

15.08.2012

Hvězda ságy Twilight je fakt kabrňačka - kromě svého vztahu zničila i manželství svého milence! Manželka britského režiséra Ruperta Sanderse (41) totiž kvůli jeho "úletu" s americkou herečkou požádala o rozvod!

Kristen Stewart
Zdroj: Gage Skidmore, wikipedia.org

Kristen Stewart (22) je jak slon v porcelánu - kam šlápne, tam sto let tráva neroste. Její přítel, britský herec Robert Pattinson (26) se s ní rozešel, protože ho podvedla se ženatým režisérem Rupertem Sandersem. A teď ještě ke všemu manželka toho pána, s nímž se Kristýnka líbala, řekla, že trvá na rozvodu.  A je vymalováno!

Čtěte také

Milenci se sblížili během natáčení filmu Sněhurka a lovec a jejich muchlování bohužel (tedy bohužel pro ně!) zaznamenali paparazzi fotografové, takže aféra byla na světě, my máme o čem psát a jejich partneři jsou z toho na mrtvici.

rupert
Rupert Sanders
Foto: Eva Rinaldi, wikipedia.org

Záletný Rupert Sanders (41) vychovává s manželkou Liberty Ross dvě děti - Skylu a Tennysona. Společně žijí v Kalifornii, ale jak to tak vypadá, za pár neděl bude jejich soužití asi konec ... Jeho žena totiž nepřijala jeho přiblblou omluvu plnou vzletných frází a uvažuje o ukončení manželsví.

Čtěte také

Britská modelka a herečka Liberty Ross (34) už navštívila právníka a s rozvodem to asi myslí zcela vážně. Navíc se hodlá odstěhovat z USA a vrátit se i s dětmi zpět do rodné Velké Británie. Nó, tak snad je teď Kristen Stewart konečně spokojená ... Rozvracečka jedna upírská!

Fandím
16 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Kristen Stewart, Rupert Sanders

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, zahraniční režiséři, režiséři, britští režiséři, Kristen Stewart foto, Kristen Stewart fotky, Kristen Stewart milenec, Kristen Stewart sex s režisérem, Kristen Stewart úlet, Kristen Stewart hanba, Kristen Stewart nevěra, Kristen Stewart přítel, Kristen Stewart partner, Rupert Sanders foto, Rupert Sanders fotky, Rupert Sanders nevěra, Rupert Sanders rozvod, Rupert Sanders milenka, Rupert Sanders manželka
TOPlist