Kristen Stewart se už zcela běžně ukazuje s přítelkyní! A její matka souhlasí…

16.06.2015

Pětadvacetiletá hvězda Stmívání Kristen Stewart doposud přidělala vrásky hned několika mužům. A nyní se ukazuje, že zcela zbytečně, neboť hlavní objekt jejího zájmu je žena! Se svou přítelkyní „osobní asistentkou“ Alicií Cargile se ukazuje zcela běžně a představila ji už i své mamince.

Kristen Stewart
Zdroj: Profimedia.cz

„Kristeninu přítelkyni jsem už viděla, líbí se mi! Proč bych ji neměla akceptovat? Je milá!“ vyslovila se maminka hvězdy Jules Stewart pro americký magazín. Kristen má evidentně štěstí, že je její maminka opravdu tolerantní a rozumná, takže ji zřejmě volba její dcery nevyvedla z konceptu.

„Kristen ví, že ji mám ráda a že její volbu budu vždy akceptovat. Mám kamarády gaye, akceptuji, že si každý zvolí toho, koho bude milovat,“ prohlásila Jules. Otázkou ale je, jak to vlastně s Kristeninou orientací bude a zda to vůbec ví ona sama.

Ne zrovna dobře bude na ni vzpomínat herecký kolega Robert Pattinson (29), kterého podvedla s režisérem Rupertem Sandersem. Robert se nedávno zasnoubil s raperkou FKA Twigs a uvedl, že Kristen by tedy na svatbu určitě nepozval… 

Fandím
16 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Kristen Stewart

Filmy:
Stmívání

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, zahraniční herečky, americké krásky, gay celebrity, Kristen Stewart foto, Kristen Stewart filmy, Kristen Stewart nevěra, americký bulvár, Kristen Stewart gay, Kristen Stewart lesbička, Kristen Stewart fotografie, Kristen Stewart milenka, Kristen Stewart žena, Kristen Stewart ženy, Kristen Stewart gay vztah, Kristen Stewart lesbbická milenka, Kristen Stewart vzhled, Kristen Stewart styl, Kristen Stewart role, Kristen Stewart herečka, Kristen Stewart paparazzi, Kristen Stewart paparazzi fotky
TOPlist