Kristen Stewart a Robert Pattinson se už zase rozešli! Nudááá!

20.05.2013

Kdyby se tihle milenci aspoň porvali při partnerské hádce, ale rozcházet se po šestapadesáté už vážně nikoho nebere! I ti nejzarytější fanoušci ságy Twilight z toho musí být zmatení jak Goro před Tokiem - tak chodí spolu Kristen Stewart a Robert Pattinson anebo jsou zrovna ve fázi rozchodu?

robert
Kristen Stewart a Robert Pattinson
Foto: Profimedia.cz

Milé děti, zahraniční bulvár (víte, vy čečetky, co je to bulvár?) tvrdí, že Kristen Stewart (23) a Robert Pattinson (27) si zase řekli sbohem. Ano, v tomto roce se tak stalo již podruhé a již to začíná být čím dál větší opakující se nuda!

Iniciátorem rozchodu byl prý opět zhrzený herec, kterému něco přeletělo přes nos (asi si zase vzpomněl, že mu byla jeho milenka kdysi nevěrná!) a odmítl se svou drahou polovičkou slavit své 27. narozeniny.

Čtěte také

Ještě před měsícem ale Robert Pattinson a Kristen Stewart společně oslavili "její" 23. narozeniny, takže možná nejde o rozchod, ale o únavu z věčného narozeniného juchání.

Tihle dva upíři jsou do sebe stejně natolik zakousnutí, že by je od sebe oddělila jedině dobře mířená rána kůlem do srdce!

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Robert Pattinson, Kristen Stewart

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, rozchod celebrit, Robert Pattinson foto, Robert Pattinson fotky, Kristen Stewart foto, Kristen Stewart fotky, Kristen Stewart Twilight, Kristen Stewart milenec, Kristen Stewart nevěra, Robert Pattinson přítelkyně, Robert Pattinson partnerka, Kristen Stewart přítel, Kristen Stewart partner, Kristen Stewart deprese, Kristen Stewart rozchod, Robert Pattinson sex, Kristen Stewart sex, Robert Pattinson rozchod
TOPlist