Kriminální seriál Expozitura míří do strhujícího finále!

21.12.2011

Seriál TV Nova vstupuje do velkého finále a diváci budou svědky rozuzlení celé kriminální ságy! V epizodě Vysoká hra odhalí vyšetřovatelé míru propojení zločinu a policie, ze kterého jde mráz po zádech!

expo
Foto: TV Nova

Původní kriminální seriál TV Nova Expozitura vstupuje do poslední části, ve které diváci uvidí zásadní výpověď poodhalující propojení zločinců s policií. Autoři seriálu Expozitura se při psaní scénáře inspirovali kauzou tzv. Berdychova gangu, který ve skutečnosti rozkryli kriminalisté Helena Kahnová a Tomáš Gregor, partneři i v soukromém životě, pracující v Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu.

Právě tato dvojice byla předobrazem dua detektivů Terezy Hodačové (Hana Vagnerová) a Dana Chládka (Robert Jašków). V průběhu šestnácti epizod sledovali diváci nejrůznější případy kriminalistů, kteří se setkali s šedou eminencí podsvětí Mrázem v podání Davida Prachaře, odhalili tajné obchody se zbraněmi i podivné sexuální praktiky, zabránili zásahu ruské mafie nebo objevili lvího zabijáka Cicera.

expo

Foto: TV Nova

V epizodě Vysoká hra šéf gangu Drobeček pochopí, že mu nezbývá nic než vypovídat pravdu. Vyjde najevo, že Tereza od počátku nevědomky posloužila záměrům Drobečka i kolegů kriminalistů Oravy s Kofčínem. Zatímco Drobeček vypovídá, Zuzana (žena Dana Chládka) se vrací domů a zjistí, že jejího syna unesli. Naoko spolupracuje se zločinci, kteří ji nutí, aby našla Drobečka a donutila Dana k jeho výměně za syna. A k ní dojít u opuštěné autobusové zastávky ...

Expozitura, jenž má podtitul "seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí", tak ve středu 21. prosince 2011 skončí poslední epizodou ... Bude opravdu poslední nebo se dočkáme druhé řady?

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Hana Vagnerová, Robert Jašków

Filmy:
Expozitura

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, herečky, seriály, české herečky, herci, čeští herci, TV Nova, čeští režiséři, režiséři, Vladimír Dlouhý fotky, krimi seriál, české seriály, janek kroupa, televizní seriály, Expozitura seriál, Expozitura Nova, Expozitura TV Nova, Expozitura vysílání, Expozitura ocenění, kriminální seriál, Expozitura Robert Jašków, Expozitura Hana Vágnerová
TOPlist