Kriminalisté nasadili do bytu Petra Kramného štěnice, aby jej mohli odposlouchávat!

18.04.2014

Odposlouchávací zařízení prý měla být do jeho bytu nainstalována tehdy, kdy byl ještě obžalovaný vyšetřován v Egyptě. Když se poté vrátil Kramný do České republiky, tak už byl tedy pravděpodobně "napíchnutý". Nyní jeho obhájkyně potvrdila, že k odposlechům skutečně došlo.

Foto: TV Nova

Když poté jednoho dne odešel Kramný ze svého bytu do práce, tak se podle slov souseda objevili v domě tři muži a otevřeli si dveře do bytu. Krátce poté byl Kramný zatčen, takže to vypadá, že odposlechy zachytily nějaké informace ohledně případu úmrtí jeho manželky a dcery na dovolené v Egyptě.

Podle advokátky Jany Rejžkové jsou odposlechy zcela jistě jeden z důvodů, kvůli kterému bylo zahájeno trestní řízení. Ovšem dodává, že celé obvinění stojí na vodě a policie se jen snaží vytvořit kolem obviněného příběh, který se poté bude dokazovat.

Odposlechy se samozřejmě dají použít u soudu jako důkaz, ovšem dají se také ze strany obhajoby napadnout, že hlas na nich nepatří obžalovanému. To pak přichází na řadu znalecké posudky nebo musí policie jednoznačně prokázat, že nikdo jiný v daném okamžiku mluvit nemohl. Takový David Rath ví o odposleších své. V jeho případu "krabice s vínem" hrají také velmi důležitou roli.


Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Kauzy,

Tagy:
petr kramný, Petr Kramný informace, Petr Kramný kauza, Petr Kramný policie, Petr Kramný vazba, Petr Kramný soud, Petr Kramný obvinění, Petr Kramný elektrický proud, Petr Kramný vyšetřování, Petr Kramný Egypt, Petr Kramný novinky, Petr Kramný zprávy, Vražda Češek Egypt, Vražda Češek v Egyptě, vraždy, krimi, kriminální případy, kriminální případy ČR, odposlechy, policejní odposlechy, štěnice, štěnice v bytě, kramný odposlech, kramný odposlech v bytě, odposlouchávání bytu
TOPlist