"Kráva" Lady GaGa oblečená v syrovém hovězím! Humus!

14.09.2010

Americká zpěvačka Lada GaGa (24) přišla na předávání cen MTV v opravdu živočišném obleku! "Masy" diváků MTV Video Music Awards se mohly podívat, jak vypadá člověk oblečený v syrovém mase!Známá buřička a milovnice bizarních kostýmů opět způsobila poprask, ale zřejmě také pár lidem zvedla žaludek! Lady GaGa totiž přišla na předávání hudebních cen v oblečku, který byl složený z plátků hovězího masa. Měla všechny doplňky, tedy nejen hovězí boty a klobouk, ale dokonce i peněženku! Prostě dokonalá "kráva"!

Zpěvačka tím prý chtěla vyjádřit podporu bojovníkům za lidská práva a dokázat jim, že člověk není jen kus masa! Údajně tím protestovala proti politice USA, která brání gayům vstupovat do armády!Lady GaGa se nedávno objevila v japonské verzi magazínu Vogue právě v šatech z hovězího masa. Zřejmě tím chtěla naznačit, co si na sebe obleče na cenách MTV.

Bez ohledu na to, co chtěla zpěvačka vyjádřit, musíme říct, že vzít si na sebe kousky syrového masa chce pořádnou dávku kuráže! Zvláště když v tomto kostýmku můžete být jen jeden večer, abyste pak nezapáchali dalších čtrnáct dní!

Ale co s takovým oblekem? Prát se to nedá a jíst taky ne!

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Lady GaGa

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Lady Gaga koncert, Lady Gaga fotky, lady gaga photos, Lady Gaga odhalená, Lady GaGa polonahá, Lady GaGa gangbang, Lady GaGa beef bikini, Lady GaGa hovězí maso, Lady GaGa beef, Lady GaGa hovězí šaty, Lady GaGa oblek z masa, Lady GaGa masový oblek, MTV Video Music Awards, lady gaga humus, humus oblek, syrové maso, hovězí maso, skandál maso, lady gaga maso, lady gaga hovězí
TOPlist