Krásná biatlonistka Gabriela Soukalová je na zrz! Líbila se vám více jako blondýnka?

31.03.2015

Český biatlon asi neměl nikdy úspěšnější sezónu. O medaile se postarala také Gabriela Soukalová (25), která byla známá nejenom svými výkony, ale také blonďatou hřívou a rozzářeným úsměvem. Po úspěšném finále ale Gábina změnila barvu a je z ní zrzka.

Foto: Dermacol (4x)

Gábina přišla na prezentaci líčení do prodejny Dermacolu a svěřila se, že se líčí i tehdy, pokud závodí: „„Je pravda, že líčení mám jako každodenní rituál a výjimkou nejsou ani závodní dny. Zastávám názor, že žena by o sebe měla pečovat a vypadat dobře v každé situaci.“

Ačkoliv se původně biatlonistky prakticky vůbec nelíčily, nyní prý není zdaleka ojedinělá: „Nevím, zda to můžu přičítat svému působení na poli světového poháru, ale zdá se mi, že čím delší dobu závodím, tím větší počet závodnic se začalo líčit a dbát o svou estetickou stránku,“ řekla Gábina.

Gábina v současné době randí s badmintonistou Petrem Koukalem (29), který prý své předchozí partnerce moderátorce Lucii Šilhánové (33) zatápěl častými nevěrami. Doufejme, že se v životě poučil a na krásnou Gábinu je už jen hodný!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Gabriela Soukalová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české sportovkyně, Dermacol, Gábina Soukalová, české biatlonistky, sexy zrzky, biatlonistky, český biatlon, český sport, sexy sportovkyně, sexy biatlonistky, Gábina Soukalová foto, Gábina Soukalová Dermacol, Gábina Soukalová fotografie, Gabriela Soukalová foto, Gabriela Soukalová online, Gabriela Soukalová fotografie, Gabriela Soukalová Dermacol, Gabriela Soukalová zrzka, zrzky foto, biatlon
TOPlist