Kráska Malin Åkerman je poprvé v životě těhotná!

29.09.2012

Švédsko-kanadská herečka se konečně dočkala a co nevidět porodí své první dítě! Malin Akerman (34) a její manžel - italský hudebník Roberto Zincone - po pěti letech od svatby konečně naplnili své manželství.

Malin Akerman
Zdroj: Sachyn, wikipedia.org

Malin Akerman (34), která se proslavila nejen jako modelka, ale především jako herečka ve filmech Těsně vedle, Strážci-Watchmen nebo naposledy Rock of Ages, bude matkou poprvé v životě. Pohlaví dítěte zatím není známo.

Také její manžel Robert Zincone, bubeník v kapele The Petalstones, jehož si vzala v červnu 2007, má velkou radost, že se toho dožil, chlapák!

Čtěte také

Herečka nemohla dlouho otěhotnět, ale odmítala použít mezi celebritami oblíbené řešení - tj. adopci dítěte nebo umělé oplodnění. Malin Akerman je totiž trpělivá žena, a tak to s manželem zkoušeli, až se jim to jednoho dne povedlo! Gratulujeme!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Malin Akerman

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, zahraniční herečky, kanadské herečky, kanadské celebrity, malin akerman fotky, kanadské modelky, těhotné herečky, těhotné modelky, těhotné celebrity, Malin Akerman foto, Malin Åkerman sexy, Malin Åkerman těhotná, Malin Åkerman těhotenství, Malin Åkerman první dítě, Malin Åkerman první potomek, Malin Åkerman partner, Malin Åkerman filmy, Malin Åkerman manžel
TOPlist