Kráska Adriana Lima čeká druhého potomka!

21.03.2012

Brazilská topmodelka a tvář Victoria's Secret je podruhé těhotná! Adriana Lima (30) je pochopitelně  velmi šťastná a šťastný bude asi také její manžel, srbský hráč NBA Marko Jaric (33).

lima
Adriana Lima
Foto: Adam Bielawski, wikipedia.org

Adriana Lima (30), která se proslavila jako "andílek Victoria´s Secret" a tvář kosmetické značky Maybelline, má se svým manželem už jedno dítě - dceru Valentinu, která se narodila v listopadu 2009. Topmodelka zatím blíže neupřesnila, v kterém měsíci těhotenství se nachází a zda tedy máme její porod očekávat každým dnem.

Čtěte také

Brazilská kráska poznala svého muže na party v Los Angeles v roce 2006 a vzali se na Valentýna v roce 2009. Již krátce po prvním porodu se Adriana Lima vrátila na přehlídková mola, takže lze předpokládat, že se tak stane i po tom druhém.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Adriana Lima

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, krásky, Zahraniční celebrity, topmodelky, zahraniční modelky, brazilské modelky, Adriana Lima fotky, Adriana Lima foto, brazilské krásky, brazilské celebrity, zahraniční krásky, Adriana Lima sexy, těhotné modelky, těhotné celebrity, Adriana Lima těhotná, Adriana Lima těhotenství, Adriana Lima druhé dítě, Adriana Lima druhý potomek, Adriana Lima manžel, Adriana Lima partner, Adriana Lima dítě, Adriana Lima potomek
TOPlist