Kramný prý volal v osudný den své matce. V telefonátu jí sdělil, že jsou obě mrtvé!

18.03.2014

Paní Irena zažila ten nejhorší telefonát v životě. Nad ránem jí syn vysvětloval, jak se snaží oživit manželku a dceru! To dopadlo neúspěšně. Pokud tento telefonát opravdu proběhl, tak je z vět Kramného zřejmé, že Monika a Klárka už byly nějakou dobu po smrti. Byly totiž úplně studené a obě měly fialové rty a po těle fialové fleky.

Foto: Youtube

Kramný byl prý v hrozném šoku a byl naprosto zoufalý, což se samozřejmě dá při takové události očekávat. Do telefonu matce vysvětloval, že se na posteli přitulil ke své dceři a právě tehdy zjistil, že je naprosto studená. Ihned prý začal s oživovacími procesy a v telefonu mu nebylo skoro nic rozumět.

Čtěte také

Do toho začal křičet na svou manželku, která vůbec nereagovala. Otočil jí tedy na záda a zjistil, že má otevřené oči a její bezvládné tělo je na tom úplně stejně, jako v případě dcery. Paní Irena vypověděla, že svému synovi v telefonu skoro nic nerozuměla a řekla mu, ať vyběhne na chodbu, řve a bouchá do dveří, ať mu někdo pomůže.

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Kauzy,

Tagy:
petr kramný, Petr Kramný informace, Petr Kramný kauza, Petr Kramný policie, Petr Kramný vazba, Petr Kramný soud, Petr Kramný obvinění, Petr Kramný elektrický proud, Petr Kramný vyšetřování, Petr Kramný Egypt, Petr Kramný novinky, Petr Kramný zprávy, Vražda Češek Egypt, Vražda Češek v Egyptě, vraždy, krimi, kriminální případy, kriminální případy ČR, kramný matka, kramný telefonát matce, případ kramný telefonát, petr kramný telefonát matce, petr kramný telefonát, kramného matka, paní irena
TOPlist