Královská svatba: William si vybral za svědka bratra Harryho!

14.02.2011

Britský princ William (29) se rozhodl, že svědkem na jeho svatbě bude mladší bratr Harry (26). Jeho snoubenka Kate Middleton (29) si vybrala svou sestru Philippu.


William, princ z Walesu a Kate Middleton
Foto: youtube.com, princeofwales.gov.uk

Princ William a Kate Middleton budou slavnostně v budově Westminsterského opatství oddáni v pátek 29. dubna. Půjde o největší událost po sňatku jeho otce, prince Charlese, syna současné britské králvony Alžběty II., a matky princezny Diany, který se uskutečnil v roce 1981.

Princ Harry, resp. Henry z Walesu, tedy celým jménem Henry Charles Albert David, a plným titulem Jeho Královská Výsost vévoda Henry z Walesu, je jako vnuk královny Alžběty II. třetí v pořadí na trůn Spojeného království a ostatních zemí Commonwealthu.

Čtěte také


Královský pár bude mít čtyři družičky a zřejmě dva pikolíky. Za družičky půjdou Lady Louise Windsor (7), dcera hraběte Earla a hraběnky Sophie z Wessexu, Margarita Armstrong-Jones (8), dcera vikomta a vikomtesy Linley, Grace van Cutsem (3), dcera Williamova a Katina přítele Hugha van Cutsema a Eliza Lopes (3), vnučka vévodkyně z Cornwallu.

Pikolíky, kteří jsou povinni nést vlečku nevěsty, budou William Lowther-Pinkerton (10), syn Williamovy osobní sekretářky a Tom Pettifer (8), syn Williamovy a Harryho bývalé chůvy Tiggy Legge-Bourke.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
princ Harry

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, britské celebrity, diana, Alžběta II, britský následník trůnu, následník trůnu, královská rodina, britská královská rodina, Kate Middleton, Kate Middleton foto, Kate Middleton photo, Kate Middleton video, Kate Middleton zásnuby, Kate Middleton wedding, Kate Middleton princ william, Princ William, princ William foto, princ William photo, princ William video, princ William zásnuby, princ William wedding, clarence house, britský princ, anglický princ, balmoral, charles, william, Princ Charles, princezna Diana, korunní princ, Catherine Elizabeth Middleton, William Arthur Philip Louis, fiancee, engaged, david cameron, Princ William svatba, kate middleton svatba, princ Harry foto, princ Harry photo
TOPlist