Konečně! Leo DiCaprio má Oscara!

29.02.2016

Po šesti neúspěšných nominacích se americký herec Leonardo DiCaprio (41) konečně dočkal. Získal ocenění za mužský herecký výkon v hlavní roli. Žádné výlevy citů se během děkovací řeči nekonaly, Leo si vzpomněl hlavně na naši planetu.

Leonardo DiCaprio
Zdroj: Profimedia.cz

Jeho výkon ve filmu Revenant je skutečně strhující. Leo se pere s medvědem, plazí se po čtyřech, hladoví. A na to Akademie vždy slyší, a tak se Leo letos pozlacené sošky dočkal. Předávala mu ji Juliene Moore (55) a Leo v děkovací řeči vzpomenul nejenom na štáb, ale také na naši zeměkouli.

„Změny klimatu se skutečně dějí, loňský rok byl nejteplejší v historii!“ připomněl. A ukázal, že kromě herce je Leo také význačným ekologem, který se účastní mnoha odborných konferenců a nebojí se o životním prostředí debatovat se světovými lýdry.

Podle aplaudujícího publika se zdálo, že Leovi v sále všichni sošku přejí, a to včetně nominovaných. Kate Winslet (40) dokonce dojal k slzám a bylo vidět, že měla z jeho ocenění asi největší radost. 

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Zahraniční celebrity, Leonardo DiCaprio role, Leonardo DiCaprio foto, Hollywood, Leonardo DiCaprio youtube, film novinky, Leonardo DiCaprio fotografie, Leonardo DiCaprio online, Leonardo DiCaprio filmy, Leonardo DiCaprio Zmrtvýchvstání, Leonardo DiCaprio Revenant, Leonardo DiCaprio Oscar, Oscar 2016, Leonardo DiCaprio Revenant Oscar, Leonardo DiCaprio řeč, Leonardo DiCaprio první Oscar, novinky z filmu, film Revenant
TOPlist