Konečně! Bruno Mars přijíždí poprvé koncertovat do Prahy!

06.11.2013

Havajský zpěvák, který ve své hudbě míchá pop, soul, reggae a funk, vystoupí ve středu večer v O2 Areně! Bruno Mars, který zatím vydal jen dvě alba (ale už je mezinárodní hvězdou!), bude koncertovat v naší metropoli, potažmo v Česku, vůbec poprvé.

Bruno Mars
Zdroj: Brothers Le, wikipedia.org

Bruno Mars (28), vlastním jménem Peter Gene Hernandez, zahájil v létě 2013 světové tour po Evropě a USA s názvem The Moonshine Jungle Tour a právě v rámci této koncertní šňůry zavítá i do České republiky.

Zpěvák je známý jak pro své vlastní mezinárodní hity jako Just The Way You AreLocked Out of Heaven nebo Grenade, ale také i pro své featuringy na písních "Nothin' on You" od rappera B.o.B či  "Billionaire" od Travieho McCoye.

Ačkoliv pochází z havajského Waikiki, je považován spíše za amerického zpěváka, protože již po ukončení střední školy se přestěhoval do Los Angeles.

Jako producent se Bruno Mars podílel na tvorbě hitů "Right Round" od Flo Ridy a "Wavin' Flag" od K'naan. Své debutové album Doo-Wops & Hooligans vydal v roce 2010 a o dva roky později vypustil do světa druhou deskou Unorthodox Jukebox.

Jeho předskokanem bude aamerický zpěvák a multiinstrumentalista Mayer Hawthorne, kterému se snaží v hudbě křísit klasickou tradici amerického soulu. Ceny lístků na středeční koncert v O2 Areně začínají na 690 korunách.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Bruno Mars

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěváci, američtí zpěváci, Bruno Mars foto, Bruno Mars fotky, Bruno Mars video, Bruno Mars klip, Bruno Mars videoklip, Bruno Mars Praha, Bruno Mars Česko, havajské celebrity, havajští zpěváci, Bruno Mars Havaj, Bruno Mars hudba, Bruno Mars zpěv, Bruno Mars O2 Arena
TOPlist