Konec hezouna! Jared Leto teď vypadá pěkně odpudivě!

21.04.2015

Americký herec Jared Leto (43) je znám také jako frontman kapely 30 second to Mars, ze které sice nejsou nadšeni hudební kritici, zato náctileté holčičky velmi. A právě ty asi nebudou z nejnovější Jaredovy proměny moc nadšené, jako hezounek tedy rozhodně nevypadá!

Jared Leto
Zdroj: Profimedia.cz

Jared se se svou podobou nedávno pochlubil na sociální síti, ale obrázek vzápětí vymazal. Nyní se na něj tedy můžeme podívat v celé jeho nádheře a je to tedy pohled!

Jared si oholil obočí, vlasy nabarvil na zeleno, což z něj spolu s mrtvolně bledou pletí dělá skutečné strašidlo… Jak je vidět, i z velmi pohledného mladíka mohou zelené vlasy učinit skutečnou příšeru.

Náctileté fanynky ale nemusejí zoufat! Jde pouze o dočasnou změnu vzhledu pro roli Jokera, do které se nyní Jared až po uši ponořil. Věřme, že už v létě budou mít na festivalové koncerty jeho kapely 30 second to Mars svého hezounka zase zpět

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jared Leto

Interpreti:
30 Seconds To Mars

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké celebrity, američtí herci, americké celebrity fotky, nové filmy, Jared Leto foto, Jared Leto fotky, nové americké filmy, američtí herci fotky, Jared Leto herec, Jared Leto role, Jared Leto filmy, Jared Leto Suicide Squad, Suicide Squad film, Suicide Squad nový film, Jared Leto nové filmy, Jared Leto filmografie, Jared Leto šílené fotky, Jared Leto vlasy, Jared Leto zelené vlasy
TOPlist