Koncert pro Japonsko proběhne v pražské Lucerně!

28.03.2011

V úterý 29. března se v Lucerně uskuteční charitativní koncert na pomoc zemi postižené vlnou tsunami! Všichni účinkující vystupují bez nároku na honorář.


Márdi z kapely Vypsaná fiXa
Foto: Fay2, wikipedia.org

Na koncertě vystoupí nejen muzikanti a sportovci, ale i další osobnosti, které prostě jen chtějí pomoci Japonsku při odstraňování následků nedávné katastrofy. V pražské Lucerně zahrají kapely Vypsaná fiXa, Už jsme doma, Sunshine, Psí vojáci a uskupení Papaya Paranoia s japonskou rockerkou Yumiko Ishijima.

Na koncertě promluví také legendární gymnastka Věra Čáslavská, která triumfovala na olympiádě v Tokiu v roce 1964, hokejový brankář Dominik Hašek, jež je spojený s Naganem nebo fotbalista Pavel Horváth, který hrál za klub Vissel Kóbe, tedy lidí, kteří mají k Japonsku zvláštní vztah.Benefiční "Koncert pro Japonsko" bude mít význam nejen symbolický, protože informace o koncertu a záběry z něj poběží na všech významných japonských televizích. Hudební program, který začne v 18 hodin a potrvá až do půlnoci, doplní také krátké filmy. Veškerý výdělek půjde na pomoc postiženým oblastem v zemi vycházejícího slunce.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Dominik Hašek, Věra Čáslavská

Interpreti:
Už jsme doma, Vypsaná Fixa, Sunshine, psí vojáci, Tokio

Kategorie:
Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, Japonsko, Lucerna, charita, kapely, hudební skupiny, sportovci, hudebníci, čeští hudebníci, čeští sportovci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, nagano, české hudební skupiny, benefiční koncert, Papaya Paranoia, Pavel Horvá, koncert pro Japonsko, koncert v Lucerně, pražská Lucerna, Lucerna Music Bar, charitativní koncert, Yumiko Ishijima, pomoc Japonsku, Kóbe
TOPlist