Komik Steve Martin se stal těsně před sedmdesátkou poprvé otcem!

13.02.2013

Americký herec a hudebník zplodil se svou o 26 let mladší manželkou prvního potomka! Steve Martin (67), který je známý hlavně z bláznivých komedií a také jako vášnivý hráč na banjo, se tak na stará kolena konečně dočkal!

Steve Martin
Zdroj: Joella Marano, wikipedia.org

Steve Martin (67), který se proslavil ve filmech Bowfinger, Dvanáct do tuctu nebo Růžový panter, bude otcem ve věku, kdy si většina jeho vrstevníků pomalu už začíná hrát s vnoučaty!

Jeho o 26 let mladší manželka Anne Stringfield (41) podle některých zahraničních médií porodila už v prosinci minulého roku, ale herec prý radostnou událost před novináři utajil. Neznáme tedy zatím ani jméno, natož pohlaví dítěte.

Steve Martin, který si svou současnou manželkou vzal v roce 2007, je ženatý už podruhé v životě. V letech 1986 až 1994 byla jeho první manželkou Victoria Tennant.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Steve Martin

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, komici, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, zahraniční komici, američtí komici, Steve Martin foto, Steve Martin fotky, Steve Martin otec, Steve Martin táta, Steve Martin manželka, Steve Martin partnerka, Steve Martin video, Steve Martin rodina, Steve Martin první dítě, Steve Martin první potomek
TOPlist