Komik John Cleese se na stará kolena počtvrté oženil!

14.08.2012

Britský herec a člen legendární skupiny Monthy Pyton vlezl ve dvaasedmdesáti letech znovu do chomoutu! John Cleese (72) si totiž vzal svou o 31 let mladší přítelkyni - bývalou modelku Jennifer Wade (41).

John Cleese
Zdroj: profimedia.cz

John Cleese (72) se se svou milenkou oženil v soukromé vile na karibském ostrově Mustique, kam překvapivě nepozvali skoro nikoho ze svých známých. Milenecká dvojice, která původně plánovala svatbu v Monaku, již ale slíbila nápravu - v příštím roce prý uspořádá v Londýně party pro své přátele a rodinné příslušníky.

Britský herec, scenárista a režisér potkal Jennifer Wade, která pracuje jako návrhářka šperků, před třemi lety - v roce 2009. Muž, který je ztělesněním toho nejčernějšího humoru, v poslední době ve filmech moc nevystupuje a spíše propůjčuje hlas animovaným postavičkám. 

Čtěte také

John Cleese byl poprvé ženatý v letech 1968 až 1978 s britskou herečkou Connie Booth (68), s níž má dvě dcery. V letech 1981 až 1990 ho doprovázela životem Barbara Trentham, s níž má jednu dceru a jeho třetí ženou byla v letech 1992 až 2008 americká psychoterapeutka Alyce Faye Eichelberger (68). 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
John Cleese

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, komici, youtube, britské celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, youtube com, svatba celebrit, britští herci, britští komici, zahraniční komici, sňatek celebrit, John Cleese foto, John Cleese Praha, John Cleese Monty Python, John Cleese Londýn, Monty Pythonův Létající cirkus, John Cleese humor, komediální herci, John Cleese fotky, John Cleese manželky, John Cleese čtvrtá žena, John Cleese čtvrtá manželka, John Cleese sňatek, John Cleese svatba
TOPlist