Kofe-In představuje Moje dobré nebe - pilotní klip k nové desce!

18.09.2013

Čekání na desku se skupina svým fanouškům rozhodla vyplnit zveřejněním nového videoklipu! Pop-rocková kapela Kofe-In tak konečně představila svůj dlouho očekávaný pilotní klip k nové desce s názvem Moje dobré nebe.

kofe
Kofe-In
Foto: Championship

Klip je dílem tandemu Libor Martiník - David Hofmann, který dříve spolupracoval např. se zpěvačkou Tonyou Graves a skupinou 100°C. Přibližuje rozdíly společenského postavení dvou lidí s rozdílnými zájmy, ale i vášeň, chtíč a harmonii.

Čtěte také

Nad stejnojmenným singlem i nadcházející deskou Dobré nebe se producentského dohledu ujal Armin Effenberger z elektro-popového dua Cartonnage.

Pop-rocková kapela Kofe-In vznikla v roce 2006 a debutovala o tři roky později deskou Osobní vesmír. Videoklipy se opakovaně těšily úspěchu v hitparádách České televize či TV Óčko a videopodoba skladby Jediná z jejich druhého alba Libertin (2011) letos na jaře zvítězila v anketě iReport – Žebřík v kategorii videoklip roku 2012.

Skupina sama bodovala v anketách Žebřík (kategorie Objev roku) nebo Český YouTube Fest (2. místo 2011) a její rozsáhlá koncertní činnost ke dnešnímu dni čítá již přes 300 vystoupení.

Interpreti:
Kofe-in

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, youtube video, youtube com, kapely, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, hudební kapely, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, KOFE-IN video, KOFE-IN foto, KOFE-IN hudba, KOFE-IN videoklip, KOFE-IN píseň, KOFE-IN fotky, KOFE-IN promo, KOFE-IN Moje dobré nebe, KOFE-IN nové album, KOFE-IN nová deska, KOFE-IN klip
TOPlist