Kluci z Červeného trpaslíka se vrátí na podzim v desáté sérii!

27.04.2012

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky kultovního britského seriálu! Po slušném úspěchu třídílné speciální (deváté) série "Zpátky na Zemi" vznikne regulérní, šestidílná série slavného sitcomu Červený trpaslík, která bude poprvé odvysílána na kanálu Dave letos na podzim.

trpas
Kluci z Trpaslíku
Foto: Grant Naylor Productions

Vesmírná loď Red Dwarf plující tři milióny let v kosmu, na jejíž palubě se nachází poslední žijící člověk David Lister, arogantní hologram Arnold Jidáš Rimmer, povrchní módeman Kocour a vždy úslužný android Kryton, se vrací na naši rodnou planetu! Takže dej si pozor, Země, sliz se vrací domů!

Jo, a nezapomeňme, že je tam ještě Holly, lodní počítač s IQ 6000, což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku a který během tři milionů let ve vesmíru zjistil, že nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky.


Ale zpět k podstatě věci! Seriál se na britských obrazovkách objevil poprvé v roce 1988 a souvislé natáčení skončilo osmou sérií v roce 1999, kdy byl seriál na dlouhá léta zakončen. Předpokládáná filmová verze seriálu nikdy nevznikla, ale v roce 2009 byla natočena třídílná série Zpátky na Zemi, v níž se všechny hlavní postavy setkaly po deseti letech.

Diváci, kritici (a koneckonců i členové redakce ShowBiz.cz) se však shodli, že nešlo o zrovna triumfální návrat a série se právem setkala s dosti vlažným přijetím ze strany fanoušků.

Nová série ponese označení X, tedy desátá řada, a to z toho prostého důvodu, že v sérii Zpátky na Zemi byly zmínky o fiktivní deváté řadě. Její natáčení oficiálně skončilo letos v únoru a podle předběžných informací by měla mít každá epizoda opět půlhodinovou délku.

Nová série byla opět natáčena před živým obecenstvem, kromě některých dílčích části, které budou publiku představeny tento měsíc v rámci postprodukce. Doufejme, že půjde o důstojný návrat k humoru prvních osmi sérií, vy kosmopaka!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Doug Naylor, Daniel John-Jules, Chris Barrie, Robert Llewellyn, Craig Charles

Filmy:
Červený trpaslík

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube.com, britské celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, zahraniční režiséři, britští režiséři, britští herci, britské seriály, červený trpaslík foto, červený trpaslík fotky, červený trpaslík video, televizní seriály, zahraniční seriály, Červený trpaslík seriál, Červený trpaslík desátá série, Červený trpaslík ukázka, Červený trpaslík návrat, Červený trpaslík natáčení
TOPlist