Kim Kardashian vyprovokovala nahé šílenství

11.03.2016

Profesionální celebrita Kim Kardashian (35) se vyfotila dvakrát za sebou nahá a vzbudila pěkné šílenství. Polovina lidí se jí přitom vysmívá, druhá polovina se nechala inspirovat a mačká jedno nahé selfie za druhým.

Kim Kardashian
Zdroj: Instagram

„Jen jsem si dovolila být sexy a vy závidíte!“ vzkázala těm, kteří si z jejích nahých fotek dělají srandu. Kim podpořily třeba Sharon Osborne, nebo Emily Ratajkowski, které se také vyfotily nahé, což jistě spousta mužů ocenila.

Na druhou stranu třeba taková  Pink si musela ulevit a napsala něco o ženách, které „používají svoje prsa, zadek a tělo, aby si získaly pozornost“. A ono to přesně tak nějak bude…

Těžko říci, zda měly nahé fotky Kim nějaký jiný význam. A tak se dva perou a třetí, tedy muži si určitě mnou ruce. Tahle móda nahých selfie jim jistě není proti srsti. 

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kim Kardashian

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
nahé modelky, Sexy modelky, americké celebrity, americké modelky, Kim Kardashian nude, nahé modelky foto, Kim Kardashian foto, Kim Kardashian novinky, Kim Kardashian instagram, Kim Kardashian fotografie, Kim Kardashian nahota
TOPlist