Kim Kardashian se už fotila v plavkách. Jak to dokázala?

16.01.2016

Chudák Kim Kardashian (35) během těhotenství hrozivě přibrala. Ještě než se jí narodil syn Saint, hlásala, že okamžitě po porodu hodlá začít pořádně hubnout a vylepšovat postavu. A nyní se už fotila v plavkách!

Kim Kardashian
Zdroj: Profimedia.cz

Kim zveřejnila fotku, na které pózuje v černých jednodílných plavkách a jak je vidět, podařilo se jí dostat se do kondice velmi rychle! Její křivky vypadají opět pod kontrolou a černé plavky jí opravdu seknout. Že by se jí takhle rychle podařilo absolvovat nějaký ten zkrášlovací zákrok?

Kim totiž měla v plánu se po narození druhého dítěte, kterým prý s porody a těhotenstvím končí, okamžitě vrhnout na péči o zevnějšek. Prohlašovala také, že se nebojí plastické chirurgie a několik vylepšovacích zákroků má určitě v plánu. 

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kim Kardashian

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
americké modelky, Kim Kardashian focení, modelky žhavé foto, Kim Kardashian sexy, Kim Kardashian foto, Kim Kardashian v plavkách, Kim Kardashian prsa, modelky focení, pózování, Kim Kardashian modelka, Kim Kardashian online, prsaté modelky, Kim Kardashian tělo, Kim Kardashian kampaně, Kim Kardashian modeling, sexy pózy, Kim Kardashian akty, lechtivé fotky, lechtivé fotky modelek
TOPlist