Kim Kardashian se odbarvila a vypadá jako Legolas!

06.03.2015

Celebrita prvního stupně Kim Kardashian (34) se rozhodla zaexperimentovat se svými vlasy a stala se terčem posměchu. Tedy ne, že by se nechala ostříhat na krátko, tak daleko její odvaha rozhodně nejde, ale pořídila si jinou barvu.

Kim Kardashian
Zdroj: Instagram

Tmavovláska a exotický tip Kim si totiž vlasy odbarvila na blond, což se s odstínem jejích hnědých očí, výrazně tmavého obočí a snědé pleti poněkud tluče. Navíc si Kim nechala vlasy dost podivně sčesat  z obličeje, což  zavdalo téma k mnoha vtípkům.

Orlando Bloom ve své slavné roli / Zdroj: Reprofoto

Legolas! To je totiž to první, co mnohé napadne, když se na Kim podívá. A skutečně Kim je odbarvenému Orlando Bloomovi (38) opravdu neskutečně podobná! Každopádně jí tento účes, stejně jako barva rozhodně nesluší, doufejme, že se ho zbaví co nejdříve!

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kim Kardashian, Orlando Bloom

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
sexy dívky, zahraniční modelky, sexy celebrity, Kim Kardashian sexy, Kim Kardashian foto, Kim Kardashian sexy foto, pán prstenů, zahraniční bulvár, profesionální celebrity, blond vlasy, Kim Kardashian instagram, Kim Kardashian fotografie, blonde, odbarvení na blond, Kim Kardashian vlasy, Legolas, Legolas Orlando Bloom, profesionální celebrita, Kim Kardashina styl, Orlando Bloom role, Orlando Bloom filmy
TOPlist