Kim Kardashian se neumí chovat! Píše si na mobilu i během minuty ticha!

26.08.2014

Ve Spojených státech se rozdávaly ceny MTV, což byla pro celebrity dobrá příležitost, aby celebrity provětraly šatník a ukázaly se na červeném koberci. Akci si pochopitelně nemohla nechat ujít profesionální celebrita Kim Kardashian (33) a celý její klan. Bohužel, nevyznačovali se právě vybraným chováním!

Kim Kardashian
Zdroj: Profimedia.cz

Kim se na akci dostavila v pestrých šatech s neuvěřitelným výstřihem. Během rozdávání cen došlo také k minutě ticha za oběti ve Fergussonu, americkém městě, kde stále dochází k nepokojům. Všichni, i ty nejvybranější celebrity povstaly a po minutu bez bavení vyčkaly. Ne tak Kim a její skvadra.

Pro Kim bylo totiž čekání příliš dlouhé, a tak se rozhodla, že si ho zpříjemní psaním po mobilu a sledováním internetu. Jedna z „Kardašianek“ se dokonce při psaní sladce usmívala… Jak je vidět, chování se na rozdíl od marketingu tahle povedená rodinka zkrátka nenaučila!

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kim Kardashian

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
fotky celebrit, americké celebrity, americké modelky, hudební akce, Kim Kardashian foto, americké celebrity fotky, americké modelky foto, hudební ceny, ceny mtv, americké celebrity foto, celebrity USA, Kim Kardashian rodina, Kim Kardashian manžel, Kim Kardashian fotografie, Kim Kardashian MTV, MTV fotky, ceny MTV fotky, Kim Kardashian partner, ceny MTV USA
TOPlist