Kim Kardashian povila druhé dítě a je to kluk!

07.12.2015

Kim Kardashian (35) se konečně dočkala a narodilo se jí druhé dítě. Tentokrát je to kluk! Kim ho porodila dokonce tři týdny před termínem. Je to prý její poslední těhotenství.

Kim Kardashian
Zdroj: Vogue

Poslední fotka na horce sledovaném Kimině Instagramu je ještě s břichem a Kim praví: „Jsem připravená, ať jsi, kde jsi!“ A už za pár hodin se Kim dočkala a porodila chlapce.

Kim si neustále stěžovala, jak je těhotenství náročné a na svém manželovi si vymohla slib, že to bylo poslední těhotenství, které ona podstoupí. Kanye by si prý přál rodinu ještě rozšířit, Kim je ale zásadně proti, a tak se nabízejí jedině možnosti adopce, nebo náhradní matky, o kterých původně nechtěl Kanye ani slyšet.

Nyní zbývá už maličkost. Vymyslet pro chlapečka jméno, což je prý pořádný oříšek. Ještě během těhotenství se Kim a Kanye nemohli na žádném shodnout… 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kim Kardashian, Kanye West

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké celebrity, americké modelky, Kim Kardashian foto, američtí rappeři, Kim Kardashian dítě, Kim Kardashian porod, Kim Kardashian těhotenství, Kim Kardashian rodina, Kim Kardashian instagram, Kim Kardashian manžel, Kim Kardashian partner, Kim Kardashian online, Kim Kardashian Facebook, Kim Kardashian nové dítě
TOPlist