Kim Kardashian pomstí, zatkli už šestnáct pachatelů, kteří ji přepadli

09.01.2017

Kim Kardashian(36) potkalo před pár měsíci něco strašného, přepadli ji a okradli. Francouzská policie ale nelení a už zatkla šestnáct osob, které mají s útokem něco společného. 

Kim Kardashian
Zdroj: Profimedia.cz

Královna Instagramu Kim se po útoku na dlouho odmlčela, událost s ní nepěkně zacloumala, zakrátko ještě jejího muže Kanye Westa hospitalizovali na psychiatrii, ne nebyl to dobrý závěr roku... Nyní si ale může oddechnout, pachatele prý už pochytali! A co je prozradilo? Stopy DNA!

Ty prý policisté našli na lepící pásce, kterou lupiči ucpali ústa Kim Kardashian. Mělo by se jednat o skupinu lidí ve věku od 50 do 70 let, pět z nich se přímo na přepadení podílelo, u ostatních bylo například nalezeno kradené zboží. Na Kim nyní je, aby shlédla video s lupiči a usvědčila je. Během přepadení ji lupiči svázali zacpali jí ústa a okradli o  šperky v hodnotě čtyř milionů dolarů. 

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kim Kardashian

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké modelky, nejslavnější modelky, Kim Kardashian útok, kim kardashian, Kim Kardashian déti, Kim Kardashian kauzy, Kim Kardashian šperky, Kim Kardashian Paříž, kim kardashian lupiči, kim kardashian přepadení, přepadení celebrity, Kim Kardashian útok pachatelé, Kim Kardashian krádež šperků, celebrity útoky
TOPlist