Kim Kardashian na titulce Vogue nevyvolává právě kladné emoce!

24.03.2014

Kim Kardashian je profesionální celebritou a matkou, které se podařil skutečně husarský kousek, který je pro modelky tou nejvyšší metou. Nafotila totiž titulku časopisu Vogue. Bohužel se nesetkala se zcela kladným přijetím!

Kim Kardashian
Zdroj: Vogue

A to to Kim na titulce skutečně sluší. Pózuje zde spolu se svým nastávajícím, rapperem Kanye Westem v bílých svatebních šatech. Obrázky vyfotila slavná fotografka Annie Leibovitz.

Slavná zabíječka upírů a herečka Sarah Michelle Gellar dala jasně najevo, že hvězdička Kim, která vlastně nic neumí a pouze ukazuje v televizní show svůj život, jí na titulce slavného časopisu není pochuti.

Čtěte také

Na Twitteru oznámila: „Takže tímto ruším předplatné Vogue! Jde do toho ještě někdo se mnou?“ Slavnou šéfredaktorku Vogue Annu Wintour to však nerozhodilo a titulku si pochvaluje. A rozhodně vyvrací drby o tom, že Kanye West Annu prosil, ba dokonce uplácel, aby jeho nastávající do časopisu zvěčnila!

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kim Kardashian, Sarah Michelle Gellar, Kanye West

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Vogue, hádky celebrit, twitter, Kim Kardashian svatba, Kim Kardashian Kanye West, Kim Kardashian Vogue, Kim Kardashian titulka Vogue, Kim Kardashian svatební šaty, Kim Kardashian Kanye West Vogue, Vogue magazín, Vogue titulka, reality show Kardashian, hádky americké celebrity
TOPlist