Kim Kardashian je v šoku: Byl na ni spáchán moučný atentát!

23.03.2012

Americká pseudocelebrita se opět dostala do středu pozornosti, a to i za cenu, že se pěkně zaprasila! Kim Kardashian (31) se totiž stala obětí fiktivního útoku, který spočíval v tom, že na ni jakási žena hodila pytlík s bílý práškem, z něhož se vyklubala obyčejná mouka!

Kim Kardashian
Zdroj: Eva Rinaldi, wikipedia.org

Kim Kardashian (31), která přišla na jednu společenskou akci vymóděná jako vždy, se sotva prošla po červeném koberci, když tu se z davu vyřítila nějaká osoba a nechutným způsobem "zmasakrovala" známou krásku. Modelka však neztratila duchapřítomnosti, ačkoliv byla celá bílá a zašla do zákulisí, kde se převlékla a pak se vrátila, aby novinářům poskytla rozhovory na téma "atentát na červeném koberci".

Kim Kardashian poté prohlásila, že to je "pravděpodobně ta nejšílenější věc, která se jí kdy stala. Bohužel to říkala tak přesvědčivě, že to vypadalo, jakoby to překvapení předstírala. A většina novinářů naznala, že šlo o reklamu na nějaký produkt. Bohužel z této "vtipné akce nebylo poznat na jaký ...

Žena, která na umělohmotnou krasavici spáchala atentát, byla zadržena ochrankou a skončila v rukou policie. Kdyby byla inteligentnější, tak hodí na Kim pytlík antraxu a to by teprve bylo tóčo! My samozřejmě nejsme proti tomuto způsobu zviditelňování, ale trápí nás otázka, o jakou mouku šlo? Byla to mouka dvounulka nebo hrubá mouka?

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kim Kardashian

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, americké celebrity, americké modelky, Kim Kardashian fotky, Kim Kardashian sexy, Kim Kardashian foto, Kim Kardashian pozornost, Kim Kardashian mouka, Kim Kardashian antrax, Kim Kardashian moučný útok, Kim Kardashian útok, Kim Kardashian reaklama, Kim Kardashian zviditelnění, Kim Kardashian moučný atentát, Kim Kardashian atentát, Kim Kardashian magor, Kim Kardashian hloupá
TOPlist