Kim Čong-Un vylezl na nejvyšší horu Korey a v lakýrkách!

22.04.2015

Je naprosto neuvěřitelné, kam až může propaganda v Severní Korei, zemi zla zacházet. Nejnověji třeba válcuje své nebohé obyvatelstvo tvrzením a obrázky, jak neomezený vůdce této země, Kim Čong Un, dokázal zdolat nejvyšší horu země, a to v lakýrkách!

Nevím, jak vy, ale když jdu třeba na Sněžku, kam vede celkem pohodlná stezka, dobře se obléknu a hlavně obuji, přece jenom počasí na horách se mění každou chvílí.

Ne tak neohrožený Kim! Ten se klidně vydá na nejvyšší horu Severní Korey Pektu, která je vysoká 2750 metrů, a to v lakýrkách a dlouhém kabátu! Zde pózoval s úsměvem a ještě potom udílel cenné rady severokorejským vojákům.

A my se můžeme jen domnívat, nakolik Kimovi a jeho aparátu běžný lid tuto propagandu věří a skáče na ni… Záběry ze severokorejské televize, ve které Kima celý národ adoruje, nemusí vůbec nic dokládat… 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
youtube, diktátoři, Severní Korea, Kim Čong-Un, Kim Čong-Un hora, Kim Čong-Un Pekta, Kim Čong-Un foto, Kim Čong-Un fotky, Kim Čong-Un propaganda, vůdce Severní Korea, Severní Korea propaganda, Severní Korea foto, Severní Korea fotky, Severní Korea režim, slavní diktátoři, diktátoři fotky, hora pekta, nejvyšší hora Severní Korei, vůdce Severní Korei, Kim Čong-Un youtube
TOPlist