Kevin Costner si zahraje v nové verzi Supermana!

26.02.2011

Herec a režisér Kevin Costner (56) se objeví se v novém filmu o slavném superhrdinovi! Premiéra snímku, který má podtitul Muž z ocele, by měla být v prosinci 2012.


Kevin Costner
Foto: SSgt. Dennis J. Henry Jr., wikipedia.org

Kevin Costner (56) si v novém Supermanovi nezahraje postavu Clarka Kenta neboli Supermana, kterou už získal britský herec Henry Cavill. Jeho role ještě nebyla ještě specifikována, jisté je, že spolupráci na filmu přijal.

Režisérem snímku bude Zack Snyder, autor spektáklu 300: Bitva u Thermopyl, a postavy Ursu by měla překvapivě ztvárnit známá skandalistka Lindsay Lohan.

Čtěte také


Kevin Costner je dvojnásobným držitelem Oscara za western Tanec s vlky. V současnosti pracuje na třech projektech (The One, Learning Italian, A Little War of Our Own), v nichž vedle herectví přijal i funkci režiséra či producenta. Jeho kritikové však namítají, že zatím stále nepřekonal svůj režijní debut, který v roce 1990 získal sedm Oscarů ...

Fandím
29 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Henry Cavill, Zack Snyder, Lindsay Lohan, Kevin Costner

Filmy:
Superman

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, celebrity foto, americké celebrity, celebrity photo, herci, zahraniční herci, Kevin Costner foto, američtí herci, Kevin Costner fotky, Kevin Costner filmy, Clark Kent, Superman video, oscaroví herci, Superman film, Kevin Costner Superman, Kevin Costner role, Kevin Costner hraní, Kevin Costner movie, Kevin Costner film, Kevin Costner Oscar, Ursa
TOPlist