Kesha je poprvé v Česku - vystoupí v pražském SaSaZu!

18.07.2013

Americká zpěvačka ve čtvrtek zazpívá v rámci svého evropského turné v české metropoli! Ke$ha, která vystoupí v klubu SaSaZu, se v České republice představí vůbec poprvé. Jako předskokani se objeví zpěvačka Mista, rapper Raego a dýdžejský projekt ONdray.

Kesha Sebert
Zdroj: Tabercil, wikipedia.org


Ke$ha (26), vlastním jménem Kesha Rose Sebert, pochází z Los Angeles, ale dětství prožila v Nashvillu. Již od dětství se věnovala zpěvu. Ve svých sedmnácti letech se pak vrátila do Los Angeles a začala pracovat na své hudební kariéře. 

Zpěvačka definitivně prorazila až v roce 2009, kdy se objevila na singlu Right Round rapera Flo Ridy a kdy vyšel její singl Tik Tok. Mezi její další velké hity patří také písně Die Young a C'mon, které svého času ovládly první místa hitparád.Největší úspěch slavila s debutovým albem Animal, které získalo za prodeje zlatou, platinovou i multiplatinovou desku v patnácti zemích světa a ve Velké Británii obdrželo titul Nejprodávanější album roku 2010 od zahraniční zpěvačky. V roce 2012 vydala svou druhou desku Warrior.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kesha Sebert

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, kesha fotky, popové zpěvačky, Kesha koncert, Kesha foto, Kesha sexy, Kesha koncert v Praze, Kesha pražský koncert, Kesha Česko, Kesha Praha, Kesha SaSaZu, Kesha zpěv, Kesha video
TOPlist